Program partnerski Synerise

Skorzystaj z platformy automatyzacji i zarządzania interakcją w czasie rzeczywistym opartej na sztucznej inteligencji w ramach partnerstwa Cloud Services z firmą Synerise, która łączy nowoczesne metody gromadzenia danych, przetwarzania i analizy z realizacją scenariuszy biznesowych opartych na sztucznej inteligencji.

więcej >
Rozwiązania VAS

Korzystaj z rozwiązań możliwych do zaadaptowania w dowolnej branży, takich jak agregatory płatności, moduły afiliacyjne, czy narzędzia do samoobsługi dla klientów.

więcej >
Usługi IT

Oferujemy wsparcie IT w zakresie: audytów, prac nad architekturą aplikacji, refaktoryzacji kodu, czy integracji aplikacji z zewnętrznymi systemami.

więcej >
Digitalizacja sprzedaży i obsługi klienta

Projektuj i wdrażaj efektywne ścieżki sprzedażowe, automatycznie weryfikuj tożsamość potencjalnego klienta i finalizuj transakcje online - bez konieczności angażowania specjalistów IT.

więcej >
Marketing Afiliacyjny

Zwiększ zasięg oferty produktowej i dotrzyj do nowych odbiorców z pomocą programu Bluepartner.

więcej >
Migracja do chmury

Sprawnie przenieś infrastrukturę swojego serwisu i pozostałe zasoby do chmury i optymalizuj koszty związane z przechowywaniem i przetwarzaniem danych.

więcej >
Platforma Elearningu i Certyfikacji

Udostępnij swoje szkolenia on-line. Publikuj nagrania video i testy weryfikujące wiedzę. Certyfikuj swoich pracowników.

więcej >
Serwis sprzedażowy

Stwórz nowoczesny i funkcjonalny serwis sprzedażowy, który pozwoli Ci nie tylko prezentować ofertę, lecz również finalizować transakcję online.

więcej >

Aktualności

Światowy Dzień Backupu

31 marca obchodzimy Dzień Backupu. Dlaczego jest ważne wykonywanie kopii zapasowych i czy to przypadek, że przypomina się o tym dzień przed prima aprilis, (April Fool's Day), przeczytasz w naszym artykule.... >>>

Kobiety w branży IT

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy do lektury artykułu nt kobiet w branży IT.... >>>

Rynek pracy w branży IT

Wielkie zwolnienia w branży IT. Od lipca pracę straciło ponad 30 tys. ekspertów – straszą nagłówki wiadomości. Z drugiej strony możemy przeczytać, że rynek po pandemii wraca do stabilizacji i sytuacja w branży również się stabilizuje. Przeczytaj, co nt. temat mówią Tobiasz Kosmela Technology and Products Director i Leszek Kajut HR Manager .... >>>