Digitalizacja sprzedaży i obsługi klienta

Projektuj i wdrażaj efektywne ścieżki sprzedażowe, automatycznie weryfikuj tożsamość potencjalnego klienta i finalizuj transakcje online - bez konieczności angażowania specjalistów IT.

więcej >
Performance Marketing

Zwiększ zasięg oferty produktowej i dotrzyj do nowych odbiorców.

więcej >
Migracja do chmury

Sprawnie przenieś infrastrukturę swojego serwisu i pozostałe zasoby do chmury i optymalizuj koszty związane z przechowywaniem i przetwarzaniem danych.

więcej >
Rozwiązania VAS

Korzystaj z rozwiązań możliwych do zaadaptowania w dowolnej branży, takich jak agregatory płatności, moduły afiliacyjne, czy narzędzia do samoobsługi dla klientów.

więcej >
Serwis sprzedażowy

Stwórz nowoczesny i funkcjonalny serwis sprzedażowy, który pozwoli Ci nie tylko prezentować ofertę, lecz również finalizować transakcję online.

więcej >
Usługi IT

Oferujemy wsparcie IT w zakresie: audytów, prac nad architekturą aplikacji, refaktoryzacji kodu, czy integracji aplikacji z zewnętrznymi systemami.

więcej >

Aktualności

Bluepartner Smart - nowy program cashback od Cloud Services

Zarejestrowani użytkownicy otrzymują premie za skorzystanie z usług finansowych, jak i zwroty za zakupy w sklepach internetowych oraz dostęp do promocyjnych ofert.

więcej >
PZPN z nowym systemem biletowym od Cloud Services

Wdrożenie systemu biletowego to kolejny etap rozwoju projektu “Łączy nas piłka”, realizowanego przez spółkę Cloud Services

więcej >
Szybka pożyczka w Banku Smart - pozwól się sprawdzić na Facebooku

Na początku listopada zakończyliśmy pracę nad technologią objawiającą się kompleksową platformą do obsługi i sprzedaży kredytów online

więcej >