Digitalizacja sprzedaży i obsługi klienta

Projektuj i wdrażaj efektywne ścieżki sprzedażowe, automatycznie weryfikuj tożsamość potencjalnego klienta i finalizuj transakcje online - bez konieczności angażowania specjalistów IT.

więcej >
Marketing automation w oparciu o AI

Zmień dane o swoich klientach w przychód w oparciu o platformę marketing automation. Wykorzystaj performance marketing w czasie rzeczywistym.

więcej >
Serwis sprzedażowy

Stwórz nowoczesny i funkcjonalny serwis sprzedażowy, który pozwoli Ci nie tylko prezentować ofertę, lecz również finalizować transakcję online.

więcej >
Migracja do chmury

Sprawnie przenieś infrastrukturę swojego serwisu i pozostałe zasoby do chmury i optymalizuj koszty związane z przechowywaniem i przetwarzaniem danych.

więcej >
Usługi IT

Oferujemy wsparcie IT w zakresie: audytów, prac nad architekturą aplikacji, refaktoryzacji kodu, czy integracji aplikacji z zewnętrznymi systemami.

więcej >
Rozwiązania VAS

Korzystaj z rozwiązań możliwych do zaadaptowania w dowolnej branży, takich jak agregatory płatności, moduły afiliacyjne, czy narzędzia do samoobsługi dla klientów.

więcej >
Platforma E-learningu i Certyfikacji

Udostępnij swoje szkolenia on-line. Publikuj nagrania video i testy weryfikujące wiedzę. Certyfikuj swoich pracowników.

więcej >
Marketing Afiliacyjny

Zwiększ zasięg oferty produktowej i dotrzyj do nowych odbiorców z pomocą programu Bluepartner.

więcej >

Aktualności

Szyna integracyjna Taxology - rozwiązanie e-commerce

Na przełomie 2022/2023 wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązanie dla sektora e-commerce - szynę integracyjną dla platform sprzedażowych na zlecenie naszego Klienta - firmy Taxology. W efekcie tego wdrożenia powstał system łączący systemy Taxology z API czterech platform sprzedażowych – Cdiscount, Kaufland.de, Shopify i Allegro.... >>>

ChatGPT vs Bard

Bard i ChatGPT to dwa duże modele językowe (LLM), które mogą generować tekst, tłumaczyć języki, pisać różnego rodzaju kreatywne treści i odpowiadać na pytania w sposób informacyjny. Jednak między nimi istnieją pewne kluczowe różnice.... >>>

Rozwiązanie e-commerce dla Banku Ikano

W 3Q 2020 wdrożyliśmy rozwiązanie umożliwiające wnioskowanie o kredyt ratalny w Ikano Banku dla sieci handlowej. Warto przypomnieć to wdrożenie, gdyż rozwiązania e-commerce w sektorze bankowym stają się coraz bardziej popularne.... >>>