Program partnerski Synerise

Skorzystaj z platformy automatyzacji i zarządzania interakcją w czasie rzeczywistym opartej na sztucznej inteligencji w ramach partnerstwa Cloud Services z firmą Synerise, która łączy nowoczesne metody gromadzenia danych, przetwarzania i analizy z realizacją scenariuszy biznesowych opartych na sztucznej inteligencji.

więcej >
Rozwiązania VAS

Korzystaj z rozwiązań możliwych do zaadaptowania w dowolnej branży, takich jak agregatory płatności, moduły afiliacyjne, czy narzędzia do samoobsługi dla klientów.

więcej >
Usługi IT

Oferujemy wsparcie IT w zakresie: audytów, prac nad architekturą aplikacji, refaktoryzacji kodu, czy integracji aplikacji z zewnętrznymi systemami.

więcej >
Digitalizacja sprzedaży i obsługi klienta

Projektuj i wdrażaj efektywne ścieżki sprzedażowe, automatycznie weryfikuj tożsamość potencjalnego klienta i finalizuj transakcje online - bez konieczności angażowania specjalistów IT.

więcej >
Performance Marketing

Zwiększ zasięg oferty produktowej i dotrzyj do nowych odbiorców.

więcej >
Migracja do chmury

Sprawnie przenieś infrastrukturę swojego serwisu i pozostałe zasoby do chmury i optymalizuj koszty związane z przechowywaniem i przetwarzaniem danych.

więcej >
Platforma Elearningu i Certyfikacji

Udostępnij swoje szkolenia on-line. Publikuj nagrania video i testy weryfikujące wiedzę. Certyfikuj swoich pracowników.

więcej >
Serwis sprzedażowy

Stwórz nowoczesny i funkcjonalny serwis sprzedażowy, który pozwoli Ci nie tylko prezentować ofertę, lecz również finalizować transakcję online.

więcej >

Aktualności

Partnerstwo - Synerise

Z radością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą Synerise, która oferuje platformę SaaS, za pomocą której organizacje mogą przechowywać wszystkie heterogeniczne dane bez ograniczeń, przetwarzać je w czasie rzeczywistym i korzystać z gotowych produktów wzbogaconych o sztuczną inteligencję przy pomocy automatyzacji, tak aby rozwiązywać codzienne wyzwania i przyspieszać rozwój firm.

więcej >
Program partnerski - Taxology

Z radością informujemy o nawiązaniu współpracy z firmą Taxology, która jest skoncentrowanym na e-commerce dostawcą usług z zakresu rozliczeń i rejestracji VAT.

więcej >
Platforma Elearningu i Certyfikacji

Dzięki platformie Cloud Services udostępnisz szkolenia on-line i ułatwisz użytkownikom zdobycie niezbędnych certyfikatów. Dziel się wiedzą, publikując ciekawe materiały dzięki integracjom z innymi platformami. Wykorzystaj gotowe layouty lub stwórz własny zgodny z CI Twojej firmy.

więcej >