Zwiększ dochody ze sprzedaży online i obniż koszty obsługi klienta, dzięki automatyzacji kluczowych procesów. Certyfikuj i udostępniaj szkolenia on-line swoim pracownikom.

digitalizacja_procesow.png

Nasze rozwiązania

Produkty bankowe online

Skorzystaj z narzędzi automatyzujących sprzedaż online produktów bankowych, takich jak kredyty, konta osobiste, karty kredytowe i debetowe, czy fundusze inwestycyjne. Zoptymalizuj koszty, usprawnij procesy i zwiększ zyski.

więcej >
Ubezpieczenia online

Uruchom nowoczesną platformę do omnikanałowej sprzedaży ubezpieczeń online. Stwórz efektywne procesy sprzedażowe, automatycznie weryfikuj potencjalnych klientów i zyskaj pełną kontrolę nad działaniami sprzedażowymi.

więcej >
Procesy samoobsługowe online

Zredukuj liczbę zapytań do DOK-a i obniż koszty obsługi zainteresowanych, udostępniając swoim klientom proste w obsłudze narzędzia do samodzielnej zmiany danych konta, składania wniosków i reklamacji.

więcej >
Platforma Elearningu i Certyfikacji

Udostępnij swoje szkolenia on-line. Publikuj nagrania video i testy weryfikujące wiedzę. Certyfikuj swoich pracowników.

więcej >
Portal online

Zaprojektuj, stwórz i uruchom w pełni funkcjonalny serwis internetowy - bez konieczności angażowania specjalistów IT. Skorzystaj z gotowych narzędzi i uruchamiaj dowolną liczbę stron www dopasowanych do potrzeb Twojego biznesu.

więcej >
Performance marketing

Zwiększ zasięg oferty produktowej i dotrzyj do nowych odbiorców.

więcej >
Sprzedaż usług Online

Uruchom kompletną platformę sprzedażową. Zoptymalizuj koszty, usprawnij procesy i zwiększ zyski.

więcej >