Capacity Manager

numer oferty: CM/CS/01-21
miejsce pracy: Sopot

Jakie będą Twoje zadania?

  • Pełnienie funkcji menedżera procesu w obszarze zapewnienia zasobów produkcyjnych (wytwórczych) i zarządzania wydajnością,
  • Tworzenie i realizacja planów związanych z zapewnieniem zasobów produkcyjnych (wytwórczych) i wydajnością tychże,
  • Udział w pracach mających zapewnić wystarczające zasoby produkcyjne (wytwórcze) niezbędne do osiągnięcia docelowego poziomu świadczonych przez Spółkę usług w ramach prowadzonych projektów IT,
  • Analiza wykonalności zamówień w ramach realizowanych i planowanych projektów z punktu widzenia dostępności zasobów produkcyjnych (wytwórczych) Spółki,
  • Raportowanie do kierownictwa IT (Dyrektor IT) o potrzebach w zakresie wydajności i efektywności zespołów produkcyjnych oraz rekomendowanie na tej podstawie właściwych działań,
  • Określanie wymagań dotyczących zdolności produkcyjnych (wytwórczych) w ramach świadczonych przez Spółkę usług IT,
  • Zapewnienie właściwego odbioru (zrozumienia) aktualnych potrzeb i wydajności zespołów produkcyjnych (wytwórczych) w ramach realizowanych przez Spółkę projektów,
  • Właściwe reagowanie na incydenty i problemy związane z zapewnieniem zasobów w poszczególnych zespołach produkcyjnych (wytwórczych),
  • Monitorowanie poziomów wydajności zespołów IT, porównywanie rzeczywistych poziomów z założonymi celami i na tej podstawie rekomendowanie właściwych działań.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 2 - 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie IT (wytwarzanie oprogramowania),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym swobodną komunikację w ramach realizowanych przez Spółkę projektów,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Excel,
  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami IT,
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność osiągania wyznaczonych celów i doprowadzania podjętych w ramach zadań działań do końca,
  • Umiejętność współpracy i komunikacji z osobami reprezentującymi wszystkie działy, komórki i poziomy w strukturze organizacyjnej,
  • Wysokich zdolności interpersonalnych, negocjacyjnych i analitycznych.

Co oferujemy?

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów,
  • elastyczne godziny pracy, pracę zdalną,
  • wolny wstęp do centrum sportowo-rekreacyjnego w Sopocie,
  • pakiet socjalny zawierający m.in. system szkoleń, dofinansowanie: edukacji, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, zajęć rekreacyjnych,
  • cykliczne spotkania ze specjalistami różnych dziedzin.