Digitalizacja procesu ubezpieczeń i leasingu

Wtorek, 21-11-2023

Wykorzystaj platformę SalesBooster do kompleksowej obsługi sprzedaży produktów ubezpieczeniowych w dowolnym kanale sprzedaży.

więcej >

Rozwiązanie e-commerce dla Banku Ikano

Czwartek, 06-07-2023

W 3Q 2020 wdrożyliśmy rozwiązanie umożliwiające wnioskowanie o kredyt ratalny w Ikano Banku dla sieci handlowej. Warto przypomnieć to wdrożenie, gdyż rozwiązania e-commerce w sektorze bankowym stają się coraz bardziej popularne.

więcej >

Szyna integracyjna Taxology - rozwiązanie e-commerce

Piątek, 22-09-2023

Na przełomie 2022/2023 wdrożyliśmy innowacyjne rozwiązanie dla sektora e-commerce - szynę integracyjną dla platform sprzedażowych na zlecenie naszego Klienta - firmy Taxology. W efekcie tego wdrożenia powstał system łączący systemy Taxology z API czterech platform sprzedażowych – Cdiscount, Kaufland.de, Shopify i Allegro.

więcej >

Serverless computing

Piątek, 02-06-2023

Bezserwerowość (serverless computing) to prawdopodobnie jedno z najpopularniejszych ostatnio haseł w IT. Mowa o usługach i aplikacjach udostępnianych w sposób, w którym użytkownik otrzymuje pożądany efekt bez konieczności zarządzania infrastrukturą technologiczną

więcej >

ChatGPT vs Bard

Poniedziałek, 11-09-2023

Bard i ChatGPT to dwa duże modele językowe (LLM), które mogą generować tekst, tłumaczyć języki, pisać różnego rodzaju kreatywne treści i odpowiadać na pytania w sposób informacyjny. Jednak między nimi istnieją pewne kluczowe różnice.

więcej >

Matka Polka - przyjaciółka, opiekunka i klientka

Piątek, 26-05-2023

Z okazji Dnia Matki zapraszamy do lektury artykułu nt. obrazu współczesnego macierzyństwa oczami kobiet.

więcej >