Typy chmur obliczeniowych

Wtorek, 31-01-2023

W tradycyjnych organizacjach większość aplikacji jest hostowana w środowiskach lokalnych. Chmura publiczna jest zatem formą outsourcingu. Decyzje o tym, które aplikacje i obciążenia należy migrować — i dokąd — zależą od krytyczności tych aplikacji i obciążeń. Implementacja chmury może wykorzystywać szereg ich typów.

więcej >

Wesołych Świąt

Wtorek, 20-12-2022

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

więcej >

Seniorzy w świecie technologii

Czwartek, 19-01-2023

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zapraszamy do przeczytania artykułu nt umiejętności i potrzeb cyfrowych osób powyżej 60 r.ż.

więcej >

TEDx Warsaw Woman

Poniedziałek, 19-12-2022

Podczas konferencji TEDx Warsaw Woman 2022 podejmowane były zagadnienia społeczne, mentalne, dotyczące życia osobistego i zawodowego. Wszystkie wystąpienia miały jednak jeden wspólny mianownik, który był hasłem tegorocznej edycji "REDEFINICJE" – czyli jak na nowo zdefiniować siebie, swoje otoczenie i przyszłość w trudnych czasach pandemii, wojny, przewrotów społecznych, kryzysów klimatu i konsumentów.

więcej >

Program rabatowy „Klub korzyści” w aplikacji mobilnej CA24 Mobile

Czwartek, 12-01-2023

Case study wdrożenia dla banku Credit Agricole

więcej >

Korzyści biznesowe chmury

Piątek, 02-12-2022

Na poziomie technicznym chmura integruje aplikacje, wdrożenia i sieci, aby tworzyć bardziej płynne rozwiązania biznesowe. Na poziomie strategicznym chmura stwarza organizacjom opcje tworzenia nowych usług cyfrowych dla klientów i pracowników, a także zwiększania opłacalności i wydajności obciążeń oraz umożliwia przedsiębiorstwu szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby w okresach zakłóceń.

więcej >